Moje 1. věci Monster High xD
Ahojky tak jsem teda dneska byla ve městě a přeci jsem tam našla něco Monster High xD takže mám přívěsky se zrcátkem s Draculaura a ještě s Frankie :))) a pak tam měli ještě katalog o panenkách a tam jsem viděla na titulní straně panenku Frankie Stein tak jsem si ho vzala :)))
Jinak tady jsou fotenky:
Ještě nenačaté xDDD
A načaté:
Ták a tady je ten katalog:
Frankie hned první xDD
V katalogu :)))))
Komentáře
Okomentovat