Moje 1. věci Monster High xD

Ahojky tak jsem teda dneska byla ve městě a přeci jsem tam našla něco Monster High xD takže mám přívěsky se zrcátkem s Draculaura a ještě s Frankie :))) a pak tam měli ještě katalog o panenkách a tam jsem viděla na titulní straně panenku Frankie Stein tak jsem si ho vzala :)))
Jinak tady jsou fotenky:

Ještě nenačaté xDDD



A načaté:




Ták a tady je ten katalog:

Frankie hned první xDD

V katalogu :)))))

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!