Ach jo!

Ahoj, mám chut skoncovat s blogem i s celým Monster High! Protože jedna holka s přezdívkou Neferka chce aby jsme my dvě byly 2 nej fanynky Nefery! jenže jen já chci být nej fanynkou! A když nebudu já nej fanynka tak už mě Monster High nebude vůbec bavit!

Zpráva pro Neferku: Hele já budu nej fanynka Nefery ale ty budeš hned po mě a to jako 2. ano? JInak skoncuji s blogem a to myslím SMRTELNĚ vážně a s Monster High taky skoncuji!

Neferky blog naleznete tady: monster-higs.blog.cz

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!