Budu mít Operettu! :))
Ahojky, no nechci se chlubit ale ve středu si jedu pro panenku Operettu :DD no moje Neferka už potřebuje nějakou kamarádku :DDD jupííí moc se těším :D strašně doufám že jí v tom obchodě budou mít :)) no minule jí tam ještě měli :)) Já jsem dneska na Neferu: Ty moje Neferko, ty by jsi potřebovala kamarádku vit? :D a mamka mě slyšela a prý takový: Pokud máš na ní peníze tak klidně :D no a já mám peníze a dost! :D takže ve středu bude mít už moje Neferka kamarádku Operettku :DD tak pp :)
Komentáře
Okomentovat