Dneska se fakt ukázalo že jsem největší fanynka Nefery

Dneska tak dneska se ukázalo že jsem fakt největší fanynka Nefery!!! prosím nenadvájte ale já jsem prostě největší fanynka!!!!!!! protože já jsem se koukala na takovej anglickej díl monster high a tam byla Nefera a ta ředitelka jí asi vyhodila ze školy a jak se tam Nefera rozbrečela tak já jsem se rozbrečela taky!!!!!! prostě v té chvíli jsem se cétila jako ona bylo mi jí hrozně líto jak se tam trápila!!!!!!! takže jsem prostě nej fanynka Nefera!!!! jo a další důvody proč si přečtěte ZDE!!

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!