Jak to nakonec dopadlo ...

Ahojky, tak to nakonec dopadlo tak že jsme se stali s tou holčinou co má taky ráda Neferu kamarádky a máme se rády! :DD takže už nejsem uražená!! :DD domluvily jsme se že já budu největší fanynka Nefery a ona bude hnedka po mě! :DD tak já pádím .. budu se koukat na Ordinaci v růžové zahradě 2! papííííííík :DDD

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!