Jak to nakonec dopadlo ...
Ahojky, tak to nakonec dopadlo tak že jsme se stali s tou holčinou co má taky ráda Neferu kamarádky a máme se rády! :DD takže už nejsem uražená!! :DD domluvily jsme se že já budu největší fanynka Nefery a ona bude hnedka po mě! :DD tak já pádím .. budu se koukat na Ordinaci v růžové zahradě 2! papííííííík :DDD
Komentáře
Okomentovat