Jupííí
Ahojky no jsem štastná! :):) rodiče mi dneska koupili přívěsek s Cleo de Nile a to nejlepší ... panenku Spectru! Je to už moje 3. panenka Monster High! :):) no jsem štastná! :) někdy dám foto ... ted ne protože mi blbne USB :-(( tak já se loučím! pááá
Komentáře
Okomentovat