Mám na tomhle blogu ještě pokračovat??

Ahojky, chci se vás zeptat na jednu věc. Mám na tomhle blogu pokračovat???
Chci vědět jestli se vám tu líbí a co by jste tady chtěli zlepšit. Víte abych sem nepřidávala články a vás to tu nebavilo. A navic ten blog.cz je nespravedlivej .. samé kopírování! :// narazila jsem na jednu holku která mi zkopírovala mojí přezdívku kteoru jsem si vymyslela!! Ach jo!! lidi vzpamatuje se! vám by se taky nelíbilo kdyby vám někdo zkopčil přezdívku!! Jo a aby jste věděli, pořád si stojím za svýkm názorem ... Jsem největší fanynka Nefery a tom nic nikdo nezmění!!! Mám plno důvodu a já tu Neferu strašně miluju!♥♥ Jiank odpovědi pište do komentů jestli mám tady ještě pokračovat.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!