Mám panenku Neferu!♥♥
Ahoj no jsem hrozně štastná protože mám panenku Neferu!!!!!!!! mamka mi jí normálně koupila a to jsem jí měla dostat k narozkám a ty mám v červnu!!!!!!! no prostě Neferka je úžasná!!♥ hned jsem jí objala :DDDD a ještě mám knížku Monster High 2 díl :))) ale prostě já se z té Nefery zblázniim!!!!! :D někdy sem dám foto!!! :PP:)) sehnala jsem jí v jednom hračkářství no mamka se zeptala jestli tam mají nějaké panenky Monster High no a ta prodavačka řekla že tam mají takové ty skládací a pak žetam mají Operettu :) a že ve výloze mají Neferu :)) no já byla strašně štastná když vyslovilo to: Neferu! :D a mamka mi jí koupila a přitom jsem jí měla slíbenou k narozkám a ona mi jí dala!!!! :DD no nic fotky čekejte někdy příští týden :) půjdu s Neferkou na procházku :DD tak páá
Komentáře
Okomentovat