Mám panenku Operettu!!!!!

Ahojky no konečně jsem se dočkala! už mám konečně panenku Operettu :)) no jsem z ní nadšená!!
Jo a dělám pokojíček pro Neferku a Operettku :)) tak já jdu páá :)))


Ps: Jinak našla jsem dolší opici co se opičí po mojí Neferce! grrrr ... stejnak nejvíc miluju Neferu já!♥

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!