!!Objednávka designu!!
Ahoj takže jsem si řekla že budu dělat designy na objednávku!!!!! ale doporučovala bych vám si přečíst pravidla!!!! pokud si chcete ode mě objednat design vyplňte tohle:
PRAVIDLA:
1. Nevydávejte design za svůj! (Pokud ho někdo bude někdo vydávat za svůj, automaticky nahlašuji)
2. Nesmíte design upravovat! ani kousek!
3. Nesmíte smazat můj zdroj který bude napsaný na designu!!!!!!!!
4. Design musíte mít na blogu alespoň týden!
5. Design si můžete nastavit sami, ale budu radši když vám ho budu moct nastavit sama!
POKUD SPLNÍTE PRAVIDLA MŮŽETE SI DESIGN OBJEDNAT!!!!!!!!!!!
A ještě jedno upozornění!!! Design tady nebudu zveřejňovat, vaše heslo mi pošlete na můj email a pak vám design nastavím, nebo když si ho budete chtít nastavit sami, tak vám ten design pošlu!! :-)) Nechci totiž aby ho někdo zkopíroval!!
Komentáře
Okomentovat