Operettu ještě nemám :-(

Ahojky takže nakonec ještě Operettu ještě nemám :-( mamka rozhodla že si pro ní dojedu až v pátek :)) takže musím vydržet do pátka :D

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!