Tak jsem se rozhodla! :)
Ahojyk takže jsem rozhodla! Na tomhle blogu budu pokračovat dál ale upozorňuji!!!! jestli najdu u někoho něco co zkopíroval ode mě tak ho nahlašuji!!!! a jestli mi někdo bude kráct Neferku a bude řikat že je nej fanynka Nefery tak skončim!!! na to nemám nervy!!!!! děkuji všem co jste na mé straně a věříte že jsem nej fanynka nefery já! :):) jste tady někteří opravdu skvělí jako třeba: operetta, Lagoona, Lagoonaiva, *DomčíQué♥Styles*, Adrian a další! :):) děkuji že sem chodíte a děkuji za včerejší návštěvnost 142 lidí! :DD Jo a jinak pro operettu mám špatnou zprávu :-(( je mi to líto operett, někdy ti to napíšu :-(( jinak napadlo mě že bych tu někdy mohla rozpoutat chat aby jsme pokecali! :):) chat pro všechny co mají rádi Monster High!!!!! :):) kdy by se vám to hodilo?? :) tak zatím nashle! :DD
Komentáře
Okomentovat