Že by někdy chat?

Ahojky, tak mě napadlo že by jsem tu mohla udělat někdy chat aby jsme si popovídali a tak. :) Tak se vás ptám, kdy by se vám to hodilo a v kolik? Nejlépe asi v sobotu k večeru, protože je nejméně učení. :)
Tak se mějte. :) Neferča.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!