Csky :D:D
Csky Monsterky, takže před chvilkou moje best affs Lagoona donastavila new dess s Nefčou♥.-** je krásnýý, dííky Lagoon :):) Jinak konečně volno! :DD 4 dny volnaaa ... áá supr! :-)) a jinak moje kamarádka si založila grafický blog o Monster High, tak bych byla ráda kdyby jste se tam koukli :)) její blog naleznete tady! Jinak její nej Monster je Cleo de Nile :DD Jo a díky za včerejší návštěvku 156 lidí! :):) Když jsem si 5. února založila tento blog, nikdo sem nechodil atd. Chtěla jsem skončit ale najednou jsem tu oběvila nové kamarádky a nabírala jsem affs a návštěvka se mi zvětšovala :)) Tak jsem si řekla že je to blbost skončit! tak moc děkuji všem co sem chodíte a jsem ráda že se vám tu líbí! :) Jinak pořád přemýšlím, že budu vyrábět png na přání! :DD Jo a tatka s mamkou mi slíbili, kdy budu mít jedničky a dvojky v červnu na vysvěčení že mi objednají Toralei a Cleo de Nile! :-)) Takže už budu mít 5 panenek MH! :-) Neferu, Operettu, Spectru, Toralei a Cleo de Nile! :-D super pětka! :-DD tak se musím snažit :-DD Tak ahoj! Vaše Neferča. :)
Komentáře
Okomentovat