Jupííííí! budu mít Toralei!!!!!

Ahojíííí, jsem strašně štastná protože budu mít panenku Toralei!! :)) před chvílkou jsem si jí objednala na jedné skvělé stránce! měla jsem štěstí, protože měli už poslední kus! :DD hrozně se na ní těším! :DD ale dostanu jí až k narozeninám a ty mám v červnu!!! :(( ale hlavně že bude doma! :DD nebo mi jí rodiče dají dřív za hezké známky :DD Ještě za výzo dostano Cleo de Nile a objednám si jí o5 na té stránce! :DD mají tam ještě 9 kusů tak v poho :DD Tak se zatím mějte! :)))
foto panenka Monster High Toralei, skladem, mattel

Je prostě nádherná!!! :DD A navíc je to nejlepší kamarádka Nefery! :):)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!