Mám časopis MONSTER HIGH!
Čauko no já jsem strašně štastná! Mám totiž časopis Monster High! tak přeci jsem ho našla! :DD koupila jsem ho v jedné trafice! :) je vážně úžasný a taky jsou tam 2 obrázky mojí Nefery! ♥ Já když jsem tam uviděla Neferu tak jsem úplně vypískla radostí a nadšením nad mojou modelkou Neferou♥ Jo a taky se zúčastním tej soutěže o ty pyžamové panenky ale pochybuji že vyhraju :-DDDDD ale skusím to! :):) a dárek k časáku je taky úúúžasný ... super zipový náramek s lebkou Monster High :)))) Časák MH mi udělal velikánskou radost a těším za na další číslo které vyjde někdy v Červnu! :) a hlavně na ten dárek ... bude tam megačarovný zápisnik Monster High! :):) No prostě časopis Monster High je pro mě ten nejlepší!!!!♥ tak a tadyk je fotečkáá:
Komentáře
Okomentovat