Mám toho dost Irenico!
Lidi tak už toho mám dost! Táákže trapná Irenica Janečková (draculaurka) zase vystrkuje tu svou neomáchanou čuňu! Tentokrát toho už mám doost!! Ha prej že má panenku Neferu!!! Panebože vzpamatuj se Ireno!!! tobě stejně nikdo neuvěří! operettě si tvrdila to samí a stejnak nemáš nic!!!! A navíc mě ta trapka blokla protože se bojíííí!! Chchá .. my jsme jí totiž se spectraluckaboss setřely :D
!JO A ZAKÁZALA JSEM TI VKLÁDAT KOMENTÁŘE! JAK TY NA MĚ TAK JÁ NA TEBE IRENICO!
ZPRÁVA PRO MOJE AFFS: AFFSKA, POKUD MÁTE IRENU (DRACULAURKU) V AFFS TAK SI JÍ VYMŽTE! :D AT UŽ ODSUD VYPADNE! :D NENECHÁME SE POŘÁD OD NÍ BUZEROVAT A ŠPINIT!
Komentáře
Okomentovat