Máte už někdo časopis Monster High?

Ahojyk lidičky, máte už někdo časopis Monster High? já ne ... já ho nemůžu nikde sehnat! :// V Kauflandu v obchodě s časopiy ho nemají a ani v žádné trafice! :// nevíte kde by se dal sehnat?? já ho moc a moc chci!

Monster High
Ten je nádherný, doufám že ho někde seženu!

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!