New design! :):)

Čauky, takže mám new design! musím říct že se mi strašně moc líbí a budu ho mít co nejdéle! dělala mi ho moje kamarádka Terka♥ ! :) Dal pořádně zabrat ho nastavit! :) A moc se mi líbí že na něj napsala že jsem největší fanynka Nefery, což taky jsem! :) A co na něj říkáte vy? jak se vám líbí?
Nefera de Nille

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!