Věci s Neferou!!!!!!! chci je!!!
Ahojíí lidičky já snad zešíílím!!!!!! a to fakt!!! já jsem totiž našla na nějakých stránkách že prodávají věci s mojí Neferkou!!!!!!♥♥ problém je ten že ta stránky jsou asi Anglické :-(((( já bych pro něj i dala ruku do ohně!!!:) Ty věci jsou: Prstýnek, náhrdelníky a špendlík!♥ Tady jsou fotečky
Prstýnek:
Náhrdelníky:
Twl jeden z nich mít doma tak bych snad přeskočila radostí náš dům :DDDD
Špendlík:
No jsou prostě úúúúžasný!♥ problém je že se dají sehnat jenom v Anglii nebo v cizích státech! :-(( chjo! :-(( kdyby nějaké byly k sehnání někde v České republice tak bych to musela za každou cenu mít .. at stojí třeba přes 200 Kč! Za Neferu bych dala i přes 1000 Kč! a to myslím vážně! jsem přeci Nefíí nej faninka a někdy se můžu z ní zbláznit, jak jí miluju! :DD Ale ten náhrdelník je přepychovej! ten bych nosila pořád!♥♥
Ps: Jinak dneska mám velmi výbornou náladu! :):) Učitelka mě vyzkoušela z fyziky a mám za 1 jupíí! a psali jsme kontrolku z matematiky a vypadá to že budu mít 2 aspoň doufám! :)))
Komentáře
Okomentovat