Budu mít modrou rtěnku!
Ahojky Monsterky! Jsem štastnáá a víte proč? no budu mít modrou rtěnku!!!!!! budu mít pusu jako Nefera supéér! :-)) Budu jí mít z Německa od příbuzných! já se nemůžu dočkat! ještě nevím kdy jí budu mít! Takhle bude vypadat (je to ta úplně 1. z leva, pro ty co nevědí xD)
Tak se zatím mějte! ahooj
Komentáře
Okomentovat