Mám Toralei! Jupíííííí

Ahojky, no jsem štastná jako blecha protože mám panenku Toralei!!!!! já jsem jí měla slíbenou až k narozeninám ale mamka s tatkou mi jí dali už dneska!!! ty vogo je fakt nááádherná!!!♥ a už mám 4 panenky Monster high jupíí!


A tady je pokojíček pro moje Monsterky:

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!