Mám Toralei! Jupíííííí
Ahojky, no jsem štastná jako blecha protože mám panenku Toralei!!!!! já jsem jí měla slíbenou až k narozeninám ale mamka s tatkou mi jí dali už dneska!!! ty vogo je fakt nááádherná!!!♥ a už mám 4 panenky Monster high jupíí!
A tady je pokojíček pro moje Monsterky:
Komentáře
Okomentovat