S Planetou Anetou v cirkuse :-DD
Ahoj včera byl mega super den :-)) Šla jsem totiž s mojí úžasnou kamarádkou alias Affskem Planetou Anetou do cirkusu :-DD Bylo to skvělé! Balancovali tam s talířema, žonglovali, házeli nožema, dělali pokusy s lasem a taky nechybělo vystoupení pejsků a pak spousta dalšího! A bylo dobré že ten klaun jak tam byl že každýmu házel míč a taky popcorn do pusy :-DD A potom řekl že potřebuje 4 lidi :DD tak si vybral 2 kluky a potom ukázal na mě a Planetu Anetu :D My 4 jsme stáli vedle sebe, a každý jsme se museli představit :-D A to ještě nám nasadili červené klounovské nosy na gumičce :D A každý jsme museli dělat nějaký pohyb :D Byla to strašná sranda a lidi nás fotili a tleskali nám :-DD V tu dobu jsem si připadala jako Nefera de Nile že jsem na nějakém vystoupení :-DD Samozřejmě nechyběla odměna a to lízátka :-DD No to bych vám tu musela psát ještě hodinu co tam vše bylo atd. :-DD Ták a tady jsou nějaké fotečky (fotky jsem fotila mobilem takže je to horší kvalita :-D)
Takto vypadal ten cirkus:
Strop v cirkuse:
Jak to tam vypadalo (teprve jsme tam přišly takže tam skoro níkdo nebyl) :
Některá představení:
A tady jsou naše lízátka co jsme dostali s Anet za vystoupení :-D :D (moje je to zelený a Planety Anety žlutý)
A tady vstupenky (moje je ta 84 a Planety Anety 85)
A lízátka a naše vstupenky:
Včerejšek byl úžasný! Planeta Aneta je prostě úúúža kámoška :)
Komentáře
Okomentovat