Taková náhoda! :-DD

Čau, stala se mi taková náhoda :-)) Otevřela jsem si můj grafický program Photoscape a víte jak se tam vždycky vlevo oběví nějaký obrázek? tak mě se tam normálně oběvil obrázek panenek Monster High :-DD no prostě úúúžasné!!!!! :-))))) tady máte ukázku:
Jinak tohle není žádnej FAKE!!!!!!!!! je to skutečné, přísahám!!!!! jinak už musím, půjdu se koukat na Ordinaci v růžové zahradě 2 a navíc jsem hrozně unavená, dneska jsme měli totiž ve škole branné cvičení a ušli jsme víc jak 20 Km!!! tak pá!

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!