Animace - Naštvaná Nefera (moje výroba)

Ahoj, vyrobila jsem animaci naštvané Nefery !! :-DD Moje spokojenost je 100% .. asi ta nej animace co jsem kdy vyrobila :-)) No není povedená ?? co myslíte .. :-)) Mě se strašně líbí, a nic na ní není zkopírovaného !! obrázky jsem si vytvořila sama a animku taky!! :-)) a taky se mi líbí hlavně že tam je moje Neferka♥♥ tak čauko !!

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!