Cleo, Draculaura, Frankie, Ghoulia, Clawdeen a Jackson na pláži
KONEČNĚ JE LÉTO A POŘÁDNĚ HORKO! UŽ JSEM SE NEMOHLA DOČKAT LÉTA! A HLAVNĚ ŽE ZA CHVÍLI ZAČNOU PRÁZDINY! TÝ JO JÁ SE NEMŮŽU DOČKAT! :) CELÉ PRÁZDNINY BUDU TRÁVIT VE VODĚ :-D PROTOŽE MILUJI VODU A PLAVÁNÍ! :-) ZROVNA DNESKA PŮJDU URČO DO RYBNÍKA ! :-D A CO BUDETE MÍT NA VÝZO ? JÁ BUDU MÍT 6 DVOJEK JINAK SAMÍ JEDNIČKY! NO NENÍ SE ČEMU DIVIT ... JSEM V 7. TŘÍDĚ ! :) TAK PHÁÁ
Komentáře
Okomentovat