Dneska mám narozeniny a dostala jsem Cleo!!!!

Ahoooojm táákže dneska mám narozeniny a dostala jsem panenku Cleo schools out!!! :-)))
Je prostě bezva a je to moje 5. Monsterka :-))
Jinak dneska mám 13. narozeniny .. kdyby to někoho zajímalo :-DD
Tak a tady fotečky:

Cleo ještě v krabici :-)

Moje Monsterky se s ní chtěly ještě vyfotit než jí vyndám :-D

Táák tady je už vyndaná z krabice :-))
¨

Tady je už celá vyndaná :-) :-D

A tady jsou všechny moje Monsterky :-)) je to pěkná pětice nemyslíte ? :-D

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!