Dneska mám narozeniny a dostala jsem Cleo!!!!
Ahoooojm táákže dneska mám narozeniny a dostala jsem panenku Cleo schools out!!! :-)))
Je prostě bezva a je to moje 5. Monsterka :-))
Jinak dneska mám 13. narozeniny .. kdyby to někoho zajímalo :-DD
Tak a tady fotečky:
Cleo ještě v krabici :-)
Moje Monsterky se s ní chtěly ještě vyfotit než jí vyndám :-D
Táák tady je už vyndaná z krabice :-))
Tady je už celá vyndaná :-) :-D
A tady jsou všechny moje Monsterky :-)) je to pěkná pětice nemyslíte ? :-D
Komentáře
Okomentovat