Komu by jste fandili ??
Čauko, dávám sem takový dotazník !! Představte si kdyby jste byly na soutěži v rozleskávačkách - fanděsičkách, tak jakému týmu by jste fandili ??
Týmu A - Nefera, Toralei, Meowlody a Purrsephone a nebo týmu B - Cleo, Ghoulia, Clawdeen, Draculaura a Frankie ??
A chcete vědět komu bych fandila já ?? no přece týmu A !! protože je v něm moje Neferka !♥
Tak napište komentík komu by jste fandili !!
Tým A:
Tým B:
Komentáře
Okomentovat