Mám časák Monster High! :)))

Ahojky konečně mám 2. vydání časáku Monster High !!♥♥ sice včera vyšel, ale každý správný fanoušek už ho musí mít 1. den co vyšel !! :DDD je úžasný a je skoro celý o Cleo de Nile !! uprostřed časáku najdete plakát Cleo s Deucem ... je suprrr !! :))) a dárek se mi taky líbí ... zápisníček Monster High !! :))) Další časák MH vyjde až 10. 8. 2012 !! a bude v něm kosmetická taštička s lebkou MH !! :):) Mocky se těšíím ... tak dost kecání a tady je náhled mého časáčku:
Krásnej co ?? kdo ho nemáte, tak si ho kupte .. protože to stojí opravdu za to !!

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!