Nový design! :-))

Ahoj, mám skvělou náladu, naučila jsem se totiž nový styl designů !! :)))
Tak jsem si vyrobila na tento bloček s Neferkou :)) já si myslím že se mi docela povedl, co myslíte ??
Je to 1. design na tento styl, tak nění moc extra, ale časem budu dělat perfektní designy na tento styl ! :)) Pokud někdo chcete taky takovýto design na tento styl tak vypňte objednávku designu ... KLIK!
Všem co si tedka objednají, budu vyrábět takovéto designy :))) všem co si objednali dříve, budou mít ještě na ten můj starší styl designů :DD ale můžou si objednat pak objedna další na tento styl ! :D Tak páá !!

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!