Panenka C.A. Cupid

Tato panenka je celkem pěkná, ale já by jsem jí nechtěla, protože já C.A. Cupid moc nemusim a ani trošku se mi nelíbí ://

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!