V TENTO ČAS JSEM SE NARODILA !!

PŘESNĚ V TENTO ČAS JSEM PŘIŠLA NA SVĚT !! :-DD TAK A UŽ MI JE 13 :-DD JE TO TAKOVÝ ZVLÁŠTNÍ POCIT :-))

Jinak děkuji moc Frankie-stein, Katy, Lagooně, Meowlody, Draculajdě, Draculaře Dominiqe, Kajdolině, operettě, loly, Tess, Lagooněivě, Lee(Ghoulii) a Draculauře♥ že mi vyrobily krásná přáníčka k mým narozkám :-)) Děkuji všem co mi popřáli atd. jsem ráda že vás mám. :-)) A taky chci říct že tento blog existuje jenom díky vám. :-))

Od Frankie-stein:

Od Katy:

Od Lagoony:

Od Meowlody:



Od Draculajdy:

Táák a tady ještě dodatečně od Draculary Dominiqe:

A taky ještě jedno přáníčko dodatečně od Kajdoliny:


A ještě od operetty:

A opožděně od loly :D :
photo edited for free at www.pizap.com

A také opožděně od Tess :DD :

A o5 opožděně od Lagoonyivy :DD :

A tady také opožděně od Ley(Ghoulie):
photo edited for free at www.pizap.com

A taky ještě jeden opožeděnej :-DDDD a to od Draculaury♥ :

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!