V TENTO ČAS JSEM SE NARODILA !!
PŘESNĚ V TENTO ČAS JSEM PŘIŠLA NA SVĚT !! :-DD TAK A UŽ MI JE 13 :-DD JE TO TAKOVÝ ZVLÁŠTNÍ POCIT :-))
Jinak děkuji moc Frankie-stein, Katy, Lagooně, Meowlody, Draculajdě, Draculaře Dominiqe, Kajdolině, operettě, loly, Tess, Lagooněivě, Lee(Ghoulii) a Draculauře♥ že mi vyrobily krásná přáníčka k mým narozkám :-)) Děkuji všem co mi popřáli atd. jsem ráda že vás mám. :-)) A taky chci říct že tento blog existuje jenom díky vám. :-))
Od Frankie-stein:
Od Katy:
Od Lagoony:
Od Meowlody:
Od Draculajdy:
Táák a tady ještě dodatečně od Draculary Dominiqe:
A taky ještě jedno přáníčko dodatečně od Kajdoliny:
A ještě od operetty:
A opožděně od loly :D :
A také opožděně od Tess :DD :
A o5 opožděně od Lagoonyivy :DD :
A tady také opožděně od Ley(Ghoulie):
A taky ještě jeden opožeděnej :-DDDD a to od Draculaury♥ :
Komentáře
Okomentovat