Fotky mojí Nefery z dovolené ;))

Ahoj, jak jsem vám psala měla jsem mojí panenku Neferu s sebou na dovolené a slíbila jsem vám fotky ;)) tak tady jsou ;)) snad se budou líbit ;))

Na pokoji:








Na mostě:





U lodí a na lodi:






U pláže a na pláži:






Tak to je vše .. snad se fotečky líběj ;))

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!