Huráá mám Abbey !
Ahojky, tak už konečně mám 6 monsterku a to Abbey ! už to je poslední .. protože já už žádnou jinou nechci a ani mi to rodiče ani nedovolí !! možná kdyby se vrátila Clawdeen original tak ještě bych jí na rodičích nějak vymámila .. :DD Jinak Abbey je nádherná .. a tady jsou samozřejmě fotečky:
V krabici
Napolovic rozbalená
Celá rozbalená Abbey
A moje všechny Monsterky♥
Komentáře
Okomentovat