Huráá mám Abbey !

Ahojky, tak už konečně mám 6 monsterku a to Abbey ! už to je poslední .. protože já už žádnou jinou nechci a ani mi to rodiče ani nedovolí !! možná kdyby se vrátila Clawdeen original tak ještě bych jí na rodičích nějak vymámila .. :DD Jinak Abbey je nádherná .. a tady jsou samozřejmě fotečky:

V krabici

Napolovic rozbalená

Celá rozbalená Abbey

A moje všechny Monsterky♥

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!