KONEČNĚ! :D

Ahoj, KONEČNĚ ! :D asi nevíce co co go, tak já vám to povíím :DD konečně dali na starsue.net hru CHIBI NEFERA !♥ já už jsem na to čekala kolik měsícůů .. ale fakt !! a dočkala jsem se ... a hrála jsem jí mezi prvnými !!! byla jsem 258. ! :D ale to je výborný číslo protože ted jí hrálo celkem 2403 lidí !! no prostě jsem strašně ráda že jí tam dali .. a Neferka jako chibi je strašně roztoumiloučkáá !♥♥ tato hra patří mezi moje nej hry .. :-)) pokud si jí chcete zahrát klikněte SEM ! A TADY je ještě s tou hrou video, a shlédla jsem ho jako 1. !! no jo jsem prostě nej fanynka Nefery;) jinak tady je náhled:

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!