Mám doma knížku Monster High - Kde je vlk, tam je hra
Ahooj, dneska jsem byla ve městě nakupovat a stavila jsem se do jednoho knihkupectví a měli tam tyto knížky Monster High:
Kde je vlk, tam je hra; Moji krutě skvělí kamarádi; Školní diář na rok 2012/2013
Já jsem si vybrala knížku Kde je vlk, tam je hra protože je to 3. díl a já mám doma 1. a 2. dííl ! :-)) Takže už mám všechny 3 díly!! Ráda bych vám je všechny vyfotila, ale bohužel jsem 1. díl půjčila kamarádce a ještě nevím kdy mi ho vrátí :// Jinak 1. Díl je o Frankie, 2. díl je o Cleo a 3. díl o Clawdeen !! :-)) Ještě má vyjít 4. díl a to o Draculauře :-)) a jestli vyjdou další to nwm ...
Jinak bych chtěla poděkovat mé nej kamarádce a mému Affsku *Lucí* že mi řekla že tyto knížky v tom knihkupectví mají ;) bez ní bych se tam vůbec nestavovala :-DD Tak a tady fotečka:
Komentáře
Okomentovat