Moje Monsterky vraždějí mojí Bloom :DD
Ahoj, když je dneska pátek 13 tak sem dám nějakou vraždu :DD A ta vražda bude o tom, že moje panenky Monster High vraždějí udušením mojí panenku Winx Bloom :DD tu panenku jsem dostala když jsem ještě do Winx Clubu byla blázen ale ted je už moc nemusíím :DD tak a tady vražedná fotečka:
Toralei: Zacpává jí pusu
Spectra a Operetta: Držejí jí ruce
Cleo a Abbey: Držejí jí nohy
Nefera: Ta jim radí co mají dělat, a směje se tomu :DD
Ps: Doufám že to fanoušci Winx berete jako srandu, a že mi tu nebudete nadávat :DD
Komentáře
Okomentovat