Nový design ! ;)
Ahoj mám nový design od Cleo de Nile ! ;) asi všichni víte že ona ho měla na blogu ale ted má nový design, tak mi tento design dala ! jsem mooc ráda protože je nádherný ;)) Jsou tam moje 2 nejoblíbenější Monsterky .. Nefera s Cleo ;)) samozřejmě Nefera pro mě bude vždy ta nejlepšíí ... Cleo mám na 2. místě ! ;)) Ale prostě tyto dvě Monsterky jsou nejhezčí z celého Monster High .. aspoň podle mě :DD jinak na zítřek chystám že sem dám animaci mojich panenek Cleo a Nefery tak se těšte ;)) jinak budu si muset promazat Affs .. protože ke mě někdo z nich vůbec nechodí .. ;(( a já pádím .. čááu
Komentáře
Okomentovat