Pozastavení !!
Ahoj, jak už nadpovídá nadpis blogu, pozastavuji blog ... a to od 23.7. do 28.7. !!!
A důvod mé nepřítomnosti ?? .. Jedu na dovolenou ;))
Affska se mě ptala kam jedu ;)) Jedu na Máchovo jezero ;))
S sebou si vezmu mojí panenku Neferu ;)) chci s ní mít spousta zážitků a dokázat že jsem opravdu ta její nej fanynka ;))
Jinak pokusím se tam kouknout po nějakých Monsterkách ;)) Třeba po Draculauře+Clawdovi ... nebo po Rochelle atd. ;))
Takže bych vás chtěla moje Affska poprosit aby jste mě vynechaly z kontrol Affs !! Děkuji. ;))
Tak já se s váma loučím ;)) až přijedu z dovči, tak se vám hned ozvu !! ;))
Komentáře
Okomentovat