Prázdniny!♥
Ahoj, tak konečně naše milované prázdniny!♥ Jak si je užíváte ?? já úplně peckově :DD koupu se v rybníce, opaluji se, scházím se s kámoškami, fotím moje Monsterky atd. :DD jinak zítra dostanu za výzo 6. Monsterku a dostanu ....... ABBEY!♥
Bude to Abbey Original protože já sbírám Monsterky jenom s těma deníčkama !! :-)) hned vám sem dám fotečky !! :D pak už asi žádné Monsterky chtít nebudu jedině kdyby se vrátila do Česka Clawdeen Original :DD jinak ještě jsem se koukala tady na blogu do žebříčků a dala jsem si tam návštěvnost protože jsem se dlouho na ní nekoukala a co nevidim! ve čtvrtek mi navštívilo blog 313 lidí !!!!! tak to je můj rekord ! děkuji moc všem co sem chodíte ! :)))))))
Tak zatím čau! :))))
Komentáře
Okomentovat