Tak jsem doma !
Ahooj, tak už jsem z dovči doma! Bylo to tam super ale nic nemůže trvat věčně ;(((
Šla jsem do města se kouknout po panenkách Monster High ale nikde nevědí co to ani je ;(((((
Když jsem se tam v obchodě někde zeptala jestli nemají nějaké věci nebo panenky Monster High, tak na mě koukali jak na blbce. ;((
Ale přesto jsem si dovču parádně užila a chtěla bych se tam znovu vrátit!
A nejlepší bylo jezdění na lodích, plavání, pak tam byl taky lunapark .. no prostě super ;))
Ale samozřejmě jsem si všude brala Neferku .. a fotila jsem jí ;)) zítra vám dám na blog její fotky ;))
Tak zatíím .. Vaše Neferča ;))
Komentáře
Okomentovat