Konečně mám modrou rtěnku !!
Ahoj tak KONEČNĚ mám tu očekávanou modrou rtěnku !! konečně včera přijeli příbuzní z Německa .. no jsem štastnáááá♥ někdy se nalíčím jak Nefera a dám to na tento blog ;)) A tady fotky rtěnky:
A moje Neferka se s ňou taky chtěla vyfotit :DD
Komentáře
Okomentovat