Konečně mám modrou rtěnku !!

Ahoj tak KONEČNĚ mám tu očekávanou modrou rtěnku !! konečně včera přijeli příbuzní z Německa .. no jsem štastnáááá♥ někdy se nalíčím jak Nefera a dám to na tento blog ;)) A tady fotky rtěnky:

A moje Neferka se s ňou taky chtěla vyfotit :DD

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!