Mám nové věcičky Monster High !!

Ahojky dneska jsem byla nakupovat a hned jsem se stavila v jedné trafice a ptala se na časopis Monster High .. a měli tam jenom jeden :-DDD tak okamžitě jsem si ho koupila .. je hlavně o Clawdeen a Clawdovi :-DD a zašla jsem si do Pompa a viděla jsem tam regál s Monster High, a hned jsem začala dávat do košíku věcičky :-DDD koupila jsem si: Samolepky, Album na samolepky, Náhrdelník s Cleo de Nile a Šampon :-)) ale jenom mě hrozně štvalo a taky mrzelo že tam něměli žádné panenky MH :-(( jenom ty skládací :-(( doufám že je tam ještě někdy dostanou !! jinak tady fotečky:

Časopis MH s dárkem:

Album na samolepky a Samolepky:

Náhrdelník s Cleo de Nile:


Šampon:

A tady všechny věcičky, co jsem si dnes koupila:

Máte z těchto věcí něco ?? :-))

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!