Mám nové věcičky Monster High !!
Ahojky dneska jsem byla nakupovat a hned jsem se stavila v jedné trafice a ptala se na časopis Monster High .. a měli tam jenom jeden :-DDD tak okamžitě jsem si ho koupila .. je hlavně o Clawdeen a Clawdovi :-DD a zašla jsem si do Pompa a viděla jsem tam regál s Monster High, a hned jsem začala dávat do košíku věcičky :-DDD koupila jsem si: Samolepky, Album na samolepky, Náhrdelník s Cleo de Nile a Šampon :-)) ale jenom mě hrozně štvalo a taky mrzelo že tam něměli žádné panenky MH :-(( jenom ty skládací :-(( doufám že je tam ještě někdy dostanou !! jinak tady fotečky:
Časopis MH s dárkem:
Album na samolepky a Samolepky:
Náhrdelník s Cleo de Nile:
Šampon:
A tady všechny věcičky, co jsem si dnes koupila:
Máte z těchto věcí něco ?? :-))
Komentáře
Okomentovat