Huráá zítra jedu na pouť

Ahojky, jsem šťastná a to proto že zítra jedu na pouť :)) tenhle rok jsem byla jen na jedné pouti, takže se na tuhle moc těším :)) mohli by tam mít něco s Monster High, Winx,Witch a nebo Marihuanou :DD :)) byla bych štěstím bez sebe .. jednou jsem si na té pouti koupila polštář Winx ;)) ta pouť je docela velká tak to se projdu :DD ale tím líp že je větší, tím mám větší šanci že uspěju :)) tak se mějte, ahoj ;)) Vaše natěšená Neferča.
http://th02.deviantart.net/fs71/PRE/f/2012/049/d/a/toralei_stripe_ii_by_roxannestein-d4q4din.jpg

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!