Jupííí dneska mám svátek ;))
Ahoj, dneska je supéééér den a to proto že mám svátek ! :))))) Jmenuji se Andrea :DDD dostala jsem hromadu dárků ale nic s MH .. ani jsem nechtěla :DD to až k Vánocům !! ;)) jinak mám radost že mi rodiče k svátku dali knížku o Egyptě, protože vědí že jsem blázen do Neferky, tak musim se poučit o zemi kde bydlí :DD :)) jinak dneska taky super den protože jsem zůstala u mojí úúúúúžasné kamarádky Planety Anety ;)) a dělaly jsme různé blbosti :DD byla velikánská sranda to vám povim ;)))) no prostě dneska super den :))
Komentáře
Okomentovat