Mám Speciál a Album MH :))

Ahoj, dneska jsem byla na očkování a pak jsem se šla podívat do trafiky a měli tam Speciál MH a Album k němu :)) samozřejmě jsem je hned musela zakoupit :)) ještě jsem se byla kouknout v hračkářství a tam měli panenky Halloween Monster High .. a pak ještě Monsterky z ostrova a Roller Maze !! žádnou jsem si nekoupila :DD a pak jsem šla do jiného hračkářství a měli tam Draculauru+Clawda, Operettu, skládací set, Kostlivku .. já jsem moc chtěla Draculauru+Clawda a mamka mi řekla že až k Vánocům !! jinak tady jsou fotky Speciálu, Albumu a samolepek

Samolepky, které jsem měla ke speciálu

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!