Tak a začíná škola !
Ahoj tak dneska začala škola !
Těšili jste se ?? já docela i jo ... :-DD hlavně na Planetu Anetu :-DD a trochu i na učení :-DD
A do kolikáté třídy jdete ?? já jdu do 8. :-DD
A nejlepší dneska bylo jak jeden kluk z naší třídy přišel a povídá: Já chci zase prázdniny :-DD
Všichni jsme se tomu smáli :-DDDD
A v kolikáté lavici sedíte ?? Já sedím v 2. lavici v prostřední řadě :-DDD
Jinak dneska jsme byli ve škole hodinu :-DD od 8 do 9 :-DD no já už tam byla od půl 7 protože jsem si chtěla zabrat lavici :-DD njn to jsem celá já :-DDD
Když jsme šli ze školy tak jsem si ještě povídala s Planetou Anetou, kterou jsem celý prázdniny neviděla :-DD musely jsme v rychlosti všechno probrat .. no zítra toho samozřejmě proberem víc :-DD
Jžš já jsem se ale rozepsala, stejně nikoho moje nudný kecy o škole nezajímaj, tak zatím pááááá
:-DDD
Komentáře
Okomentovat