Mám Monster High speciál číslo 2
Ahoj, mám Monster High speciál číslo 2 !! Je skvělý, jsou v něm 3 plakáty a hodně super testů, a dárek je taškopolštářek MH :DD nevim jak bych to nazvala :DD jako že prostě to je taška ale když jí nafouknete, vznikne z ní polštářek :DD dárek si můžete vybrat s Draculaurou nebo s Frankie :)) já jsem si vybrala s Frankie protože se mi líbil více :)) a ke speciálu je ještě bezva katalog, ze kterého si můžete něco objednat k Vánocům :)) jsou tam Monster High, Winx, Bratz a spousta dalšího:)) ale jinak z čeho mě málem chytl infarkt je ta cena !! 129 Kč !! jako vím že je to kvůli tomu dárku, ale je to přehnaný !! ale jako správná fanynka MH jsem si ho musela koupit :DD ale jestli bude ten speciál takhle stát i příšte, tak si to budu muset dlouze promyslet jestli si ho koupím !! snad další číslo bude stát jako to 1. a né jako tohle 2. číslo !! jo a s čím máte dárek ?? s Draculaurou nebo s Frankie jako já ?? ;))
Komentáře
Okomentovat