U nás postavili Dráčik!! :))
Ahojky, jsem mega happy, protože u nás konečně postavili můj vysněný Dráčik!! :DDD tak dlouho jsem si stěžovala že skoro všude mají Dráčik, že jen u nás není, až ho u nás postavili!! :DD asi před týdnem ho otevřeli, a já tam dneska byla a to jste měli vidět .... takovejch panenek Monster High!! napíšu vám jaké!! :))
Basic - Nefera, Operetta, Abbey, Venus, Rochelle, Robecca
Ghouls rule - Cleo, Draculaura, Frankie, Clawdeen
Dot dead gorgeous - Spectra, Lagoona
Roller maze - Operetta, Lagoona
Mě teda naštvala ta Abbey, protože já jsem jí na internetu sehnala za 1027,- Kč !! a vtom Dráčiku jí měli za 700,-Kč!! Že jsem si já blbá nepočkala!! :DD ale já jsem nemohla z té Venus, Rochelle a Robeccy!! dneska jsem je viděla poprvé naživo!! a jinak normálně mamka mi řekla že tu Venus a Robeccu dostanu k Vánocům!! a pak ještě dostanu panenku Roller maze (nevím jakou) a pak ještě jednu, kterou vám neprozradím :DD lidičky já se tak strašně moc těším na Vánoce ani nevíte jak!! :)) a jinak dále v tom Dráčiku měli tyto věcičky s MH: Stolek pro Cleo, Skutr pro Ghoulii, Kufřík s líčidlama, Diář, Deštník, Tácky, Kelímky, Samolepky... no měli toho tam strašně moc!! :)) Dráčik je prostě nejlepší hračkárna!! :DD Taky máte tak rádi Dráčik jako já ?? :DD
Komentáře
Okomentovat