Mám Abbey skull shores a Jacksona!
Ahojíík, tákže jsem happy.. šetřil jsem jsem si penízky a dneska jsem si za ně koupila Abbey skull shores a Jacksona! :)) a proč zrovna ně? No Abbey měli v Dráčiku jedinou a pořád na mě tak koukala :DD tak jsem si ji prostě musela koupit, a navíc se mi strašně líbí! A Jacksona jsem chtěla, protože jsem chtěla nějakýho kluka k mým MH :DDD tak a opět fotky
Abbeynka v krabici
Rozbalená
Jackson v krabici
Rozbalený
Mé new MH spolu
A celá moje sbírka MH panenek.... už jich mám 13 :))
Komentáře
Okomentovat