Mám Abbey skull shores a Jacksona!

Ahojíík, tákže jsem happy.. šetřil jsem jsem si penízky a dneska jsem si za ně koupila Abbey skull shores a Jacksona! :)) a proč zrovna ně? No Abbey měli v Dráčiku jedinou a pořád na mě tak koukala :DD tak jsem si ji prostě musela koupit, a navíc se mi strašně líbí! A Jacksona jsem chtěla, protože jsem chtěla nějakýho kluka k mým MH :DDD tak a opět fotky

Abbeynka v krabici

Rozbalená

Jackson v krabici

Rozbalený

Mé new MH spolu

A celá moje sbírka MH panenek.... už jich mám 13 :))

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!